Wspólne treningi biegania – przygotowania do Płużnickiej Piątki :)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wspólne treningi biegania – przygotowania do Płużnickiej Piątki :)

1 marca @ 17:00 - 18:00

Nigdy nie biegaliście? A może biegaliście, ale macie już długą przerwę? Chcielibyście pokonać własne słabości? Teraz macie taką okazję!
Rozpoczynamy wspólne spotkania na których wspólnie będziemy pokonywać kolejne bariery w drodze do polepszenia naszej kondycji fizycznej.

Tu nieważny jest wiek, ani płeć. Wystarczą chęci oraz samozaparcie. A wiadomo, że spotkania w grupie motywują do działania 😊
Zachęcam wszystkich, a szczególnie osoby, które nie miały odwagi zacząć biegać. Nie ma powodu do obaw – nasze spotkania będą formą integracji – na tym etapie nie interesuje nas wynik sportowy. Głównym celem jest promocja aktywnego stylu życia oraz poprawa samopoczucia. Zobaczycie, że przygotowanie organizmu do biegania to nie tylko trening biegowy.

Sprawdzianem naszych starań będzie udział w Płużnickiej Piątce, biegu na dystansie 5 kilometrów, który odbędzie się 11 maja 2024 r. w Płużnicy. Po 8 tygodniach przygotowań, każdy w swoim tempie, pokona ten dystans.

Pierwsze spotkanie już 1 marca 2024 r. o godzinie 17:00 na boisku sportowym w Płużnicy. Ubierzcie wygodne ubranie – naszą przygodę rozpoczniemy od wspólnego spaceru 😊

Szczegóły

Data:
1 marca
Godzina:
17:00 - 18:00

Miejsce wydarzenia

Płużnica